czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 17868

Restauracja Matalmara na sprzedaż

Zielony budynek restauracji Matalmara w Goczałkowicach-Zdroju został wystawiony na sprzedaż. Lokal stał się znany w całej Polsce po tym, jak w swoim programie "Kuchenne rewolucje" na antenie TVN pokazała go Magda Gessler.

Reklama

Proponowana cena to 1.999.000 złotych. Taką ofertę w śląskim serwisie nieruchomości Mojelokum.pl opublikowała pszczyńska agencja nieruchomości Willex. W opisie zaznaczono, że istnieje możliwość zmiany profilu użytkowania obiektu, na przykład na: lokale biurowe, gabinety lekarskie, siedzibę firmy lub sklep. Czy zatem to oznacza koniec działalności gastronomicznej w tym miejscu?

Restauracja Matalmara


To nie pierwszy raz, gdy restauracja została wystawiona na sprzedaż. Wiosną 2013 roku ofertę na wyłączność wystawiła bielska Ostoja - wówczas za cenę 3 milionów złotych.

Restauracja Matalmara zasłynęła w całym kraju dzięki emisji programu "Kuchenne rewolucje Magdy Gessler", który pokazywała stacja TVN. Odcinek wywołał mnóstwo kontrowersji i zakończył się skierowaniem do warszawskiego sądu aktu oskarżenia przeciwko producentom programu.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.