czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2014
  • 30 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 9866

Zaatakowali własną matkę

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali dwóch 16-latków, którzy zaatakowali w parku własną matkę. Dotkliwie ją pobili i zadali kilka ran nożem. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Pomógł jej mężczyzna, który spłoszył napastników. Świadek tego zdarzenia proszony jest o kontakt z czechowicką policją.

Reklama

Do zdarzenia doszło w środę, 27 sierpnia około godziny 19.40 w parku przy ul. Sienkiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Nastolatkowie podstępem zwabili tam swoją matkę, pod pretekstem pomocy w znalezieniu jej nowego mieszkania. Na miejscu zaatakowali kobietę. Pobili ją kamieniem i zadali kilka ran nożem. Spłoszył ich mężczyzna, który pomógł rannej kobiecie.

Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie, które przewiozło pokrzywdzoną do szpitala. Czechowiccy policjanci poszukiwali sprawców tego czynu. Czynności prowadzone w tej sprawie doprowadziły do ustalenia, że związek z pobiciem mogą mieć jej nastoletni synowie, których wychowaniem kobieta się nie interesowała. Wczoraj sprawcy zostali zatrzymani. Jak wyjaśnili, chcieli jedynie nastraszyć matkę, która wymuszała od nich pieniądze. Przyznali się do tego czynu. O ich losie rozstrzygnie teraz sąd rodzinny.

Świadek tego zdarzenia proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Łukasiewicza 4, tel. 214-88-10.

BM / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.