czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 września 2014
  • 22 września 2014
  • wyświetleń: 4405

PKM: w poniedziałek bez biletu!

Za nami:

W poniedziałek 22 września będziemy po raz kolejny obchodzić "Europejski dzień bez samochodu". Z tej okazji autobusami czechowickiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli podróżować bez biletu.

Dzień bez samochodu to część "Europejskiego tygodnia zrównoważonego transportu". Akcja promuje rozwiązania komunikacyjne, sprzyjające ekologii i jednocześnie odciążające zatłoczone przez samochody centra miast.

W ramach "Europejskiego dnia bez samochodu", w poniedziałek 22 września, pasażerowie czechowickiego PKM będą mogli skorzystać z darmowych przejazdów. Dotyczy to oczywiście osób, które zrezygnują z tego dnia z jazdy własnym samochodem, a więc współwłaścicieli i właścicieli samochodów, legitymujących się dowodem rejestracyjnym tego pojazdu oraz dokumentem ze zdjęciem, pozwalającym potwierdzić tożsamość.

europejski tydzień transportu

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.