czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2014
  • wyświetleń: 1991

Kursy dla nauczycieli ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Zespół Szkół "Silesia" otrzymał dofinansowanie na realizację projektu "Unowocześnienie metod nauczania przez wykorzystanie technologii informacyjnej, metod dynamizujących i rozwijających umiejętności społeczne uczniów".

W związku z otrzymaniem dofinansowania zapraszamy nauczycieli Zespołu Szkół "Silesia", niezależnie od nauczanego przedmiotu, do składania wniosków o udział w kursach:

1. Kurs metodyczny w Wicklow (Irlandia) "Group Dynamics and Social Skills in the Classroom". Przewidziany udział 7 uczestników Zespołu Szkół "Silesia" w terminie 26.07 - 1.08.2015 r.

2. Kurs dotyczący nowoczesnych technologii w nauczaniu w Dublinie (Irlandia), "Digital Literacy for the Collaborative Classroom". Poziom językowy minimum B2. Przewidziany udział 2 uczestników Zespołu Szkół "Silesia" w kilku możliwych terminach (marzec - sierpień 2015).

Język komunikacji w obu kursach to język angielski. W projekcie przewidziane są fundusze na doskonalenie i wsparcie językowe dla uczestników. Rekrutacja do projektu odbędzie się we wrześniu, szczegółowych informacji udziela koordynator projektu - Magdalena Czarnecka.

BM / czecho.pl, źródło: Zespół Szkół Silesia

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj