Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 września 2014
  • 21 września 2014
  • wyświetleń: 7821

Szukamy domów dla piesków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj

Zbliżają się chłodne dni, tym samym coraz więcej zwierząt będzie potrzebowało schronienia i opieki. Wolontariusze działający przy Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej zwracają się z prośbą o pomoc w znalezieniu domu dla piesków.

- Każdego dnia do bielskiego schroniska są przywożone koty i psy z różnych gmin, m.in. z Czechowic-Dziedzic. Mamy świadomość, że nie każdego z tych zwierząt ktoś szuka, niemniej jednak, jeśli opiekun poszukuje choć jednego, to warto pomóc go odnaleźć - apelują wolontariusze.

Zguby są fotografowane, a zdjęcia zamieszczane są na stronie www.schronisko.bielsko.biala.pl/z
wierzeta_znalezione_odbierz_mnie.html]Miejskiego Schroniska[/url] oraz na Facebooku.

Zwierzęta w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej - 09.2014 · fot. Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt


Po przywiezieniu do schroniska zwierzęta przebywają dwutygodniową kwarantannę, po której stają się własnością schroniska i trafiają do wspólnych boksów.

- Bardzo ważne jest, by jak najwięcej zwierząt było odebranych przed zakończeniem kwarantanny i nie musiało zakosztować schroniskowego życia. Jest to bowiem dla nich ciężkie i trudne przeżycie, dla niektórych wręcz nie do zaakceptowania - informują opiekunowie zwierząt.

BM / czecho.pl

schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.