czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 września 2014
  • wyświetleń: 2564

W piątek XVIII Bieg Olimpijczyka

W piątek, 19 września uczniowie z naszej gminy bedą rywalizować na wymagającej i atrakcyjnej trasie tegorocznego, już 18-tego "Biegu Olimpijczyka".

Bieg "Olimpijczyka" pierwotnie miał nazwę Biegu "Kopalnioka" i odbywał się na terenach przy stawie Kopalniok. Jednakże z przyczyn prywatyzacji terenu organizatorzy byli zmuszeni zmienić miejsce zawodów oraz ich charakter.

Ówczesny bieg oprócz kategorii przedszkoli i szkół podstawowych obejmował jeszcze szkoły gimnazjalne, średnie oraz kategorię open. Ze względu na niezbyt obszerny teren przy szkole, w biegu wystartują jedynie uczniowie szkół podstawowych.

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 19 września. - Serdecznie zapraszamy do kibicowania rodziców oraz osoby kochające sport i oglądanie rywalizacji naszych uczniów na tereny naszej szkoły - mówią organizatorzy.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.