czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

 • 18 września 2014
 • wyświetleń: 2572

BEST CJO: ucz się języków obcych!

Artykuł sponsorowany:

BEST CJO - 18 lat doświadczenia gwarancją jakości! Wydrukuj poniższy kupon rabatowy i odbierz rabat na kurs - 100 złotych, a my dodamy ci jeszcze podręcznik gratis.

BEST


BEST


BEST


BEST


BEST


BEST


Bogata oferta językowa - kursy dla każdego!

Trwają zapisy na kursy językowe w BEST Centrum Języków Obcych. Wszystkie zajęcia rozpoczynamy w październiku, zatem wciąż można dopisać się do grup. Podstawowa oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej pod adresem www.bestcentrum.pl/czechowice-dziedzice,plan.

W nowym roku szkolnym 2014/2015 dostępne są kursy na różnych poziomach kształcenia - od początkujących aż do zaawansowanych. Każdy z nich pozwoli na otrzymanie dwujęzycznego certyfikatu ukończenia kursu. Najbardziej popularnym jest kurs języka angielskiego, ale w ofercie znajdują się również inne ciekawe propozycje: język niemiecki, hiszpański, włoski, francuski oraz rosyjski. Ponadto na życzenie klientów organizowane są zajęcia grupowe i indywidualne z pozostałych języków oferowanych przez BEST CJO. Z pomocą tej szkoły językowej możecie Państwo również przygotować się do egzaminów międzynarodowych.

Naukę w BEST CJO mogą rozpocząć już dzieci (od 5 roku życia), a także młodzież. Dla maturzystów utworzone zostały specjalne kursy przygotowawcze do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Dla dorosłych przygotowano kursy standardowe (dwa razy w tygodniu: poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki oraz raz w tygodniu - w soboty). W ofercie znajdują się również kursy konwersacyjne, gdzie główny nacisk położony jest na praktyczne użycie języka. Dostępne są także grupy egzaminacyjne z angielskiego (FCE, CAE). BEST CJO posiada także 18 letnie doświadczenie w organizacji kursów dla firm i menadżerów, skrojonych specjalnie na potrzeby klientów biznesowych, bardzo często połączonych z przygotowaniem do egzaminów międzynarodowych TOEIC, WiDaF lub TFI.

Najlepsza szkoła językowa na Śląsku i jedna z najlepszych w Polsce wg Warsaw Business Journal!

Program nauczania BEST CJO obejmuje aż 28 języków świata co dowodzi, że pod względem oferty językowej jest największą szkołą językową na Śląsku i jedną z większych w Polsce. Różnorodność oferty została po raz kolejny wyróżniona przez prestiżowy tygodnik Warsaw Business Journal, który w swoim corocznym, renomowanym przewodniku po polskim biznesie - Book Of Lists umieścił BEST CJO w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół.

Internetowy rabat dla czytelników czecho.pl - 100 zł

Warunki skorzystania z rabatu dla czytelników czecho.pl:

1) wystarczy do 30 września 2014 zapisać się na kurs całoroczny i wpłacić przynajmniej 100zł zaliczki oraz okazać konsultantowi BEST CJO wydrukowany kupon rabatowy widoczny poniżej.
2) w przypadku zapisu on-line [link: www.bestcentrum.pl/zapisy], w polu "Kod promocyjny" prosimy o wpisanie hasła: "CZECHO.PL"

Dodatkowo proponujemy tradycyjne rabaty BEST CJO: rodzinny (po 50zł/osobę), za drugi język (po 50zł/ 1 język), za polecenie (każdy Słuchacz, który przyprowadzi do BEST CJO nowego Klienta i oboje dokonają zapisu na kurs, otrzymają rabat 30zł/osobę).

Kupon rabatowy dla czytelników czecho.pl

Zapisz się na kurs do 30.09.2014 i wpłać zaliczkę 100zł a otrzymasz rabatu 100zł na dowolny kurs językowy W BEST CJO

W celu zapisania się na kurs, należy zgłosić się z tym kuponem do sekretariatu szkoły BEST CJO w Czechowicach-Dziedzicach w terminie do 30 września 2014r i dokonać wpisu na dowolny kurs języka obcego z aktualnej oferty szkoły. Godziny otwarcia sekretariatu oraz dostępne kursy językowe znaleźć można na stronie internetowej www.bestcentrum.pl. Promocje i rabaty nie łączą się. Kuponu nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny

W cenie całorocznego kursu mnóstwo korzyści

Prosimy dodatkowo pamiętać, że w cenie kursu otrzymają Państwo także:
 • podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego
 • dostęp do platformy e-learningowej (Strefy Studenta)
 • zajęcia z lektorami zagranicznymi tzw. Native Speakers (na kursie angielskiego od poziomu średniozaawansowanego)
 • konwersacje i warsztaty językowe
 • egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE, TOEFL Junior, ZD i Goethe-Zertifikat)
 • dostęp do biblioteki i medioteki językowej
 • konsultacje z lektorem
 • olimpiadę językową z nagrodami - dla dzieci i młodzieży
 • imprezy kulturalne - dla wszystkich słuchaczy


Adres naszej szkoły językowej to:
"BEST" Centrum Języków Obcych
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15

(wejście od strony banku Credit Agricole)
Tel. (32) 215 21 88 lub 500 169 034
Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl
e-mail: czechowice@bestcentrum.pl
Polub nas na facebooku: www.FaceBook.com/BestCentrumPl

Pozostałe placówki:

BEST Tychy
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST Bielsko-Biała
ul. Cechowa 13
tel. (33) 821-99-55
kom. 500-161-868
bielsko@bestcentrum.pl

BEST Bieruń
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST Pszczyna
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl