czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2005
  • wyświetleń: 889

Libra - przed nami nowy rok szkolny i nowe wyzwani

Artykuł sponsorowany:

Zbliżamy się do końca wakacji, przed nami nowy rok szkolny i nowe wyzwania. Może warto podszkolić język obcy a może nauczyć się nowego? Zapoznaj się z ofertą szkoły Języków Obcych Libra i zapisz się .

Libra swoją działalność edukacyjną rozpoczęła w 1999 roku, w roku 2003 swoją siedzibę otworzyła również w Czechowicach-Dziedzicach. Prężnie się rozwijając, objęta została patronatem Oxford University Press, którym nie może pochwalić się żaden inny ośrodek językowy na terenie Śląska Cieszyńskiego. A jest się czym chwalić, bo to wiodąca i jedna z najstarszych organizacji językowych w Europie.

Wszystkim zainteresowanym oferuje konkurencyjną cenę w stosunku do ilości lekcji. Płatność można również rozłożyć w dogodnych ratach, jak i również skorzystać z licznych promocji. Aby usatysfakcjonować swoich klientów, Centrum Edukacyjne Libra oferuje szereg programów lojalnościowych, na przykład: Kartę Stałego Klienta, program Libretka, dzięki któremu udział w kursie przeliczany jest na atrakcyjne punkty - nagrody oraz program Czas to pieniądz, oferujący szereg dodatkowych zniżek i przywilejów. Poza tym wszyscy kursanci otrzymują darmowe ubezpieczenie NNW.

Nauka języka obcego w szkole odbywa się na bardzo dogodnych warunkach. Kursanci mają możliwość poszerzania swojej wiedzy w małych grupach (od 4 do 8 osób). Ponadto program nauczania dobierany jest odpowiednio dla grupy wiekowej jak i znajomości języka. Integralną częścią nauczania są cotygodniowe konwersacje z lektorem zagranicznym.

Szkoła kładzie duży nacisk na rozwój umiejętności skutecznego porozumiewania się. Nie eksperymentuje na kursantach, dlatego właśnie uczy tradycyjną metodą komunikatywną, z kolei praktyczna metoda nauki języka odbywa się o specjalnie dobrane podręczniki oraz pomoce audio-wizualne.

Dodatkowym atutem jest osobisty konsultant językowy, który służy radą podczas trwania kursu, jak i pomaga nadrobić zaległości w razie nieobecności kursanta. I to wszystko bezpłatnie. Co ważne, słuchacze zdają najważniejsze egzaminy językowe FCE, CAE czy ZD.

Na naukę nie jest nigdy za późno, serdecznie zapraszamy!

Centrum Edukacyjne LIBRA
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15
tel./fax (32) 214 61 52


www.libra.edu.pl class=dodaj target=_blank>www.libra.edu.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.