czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 4 października 2014
  • wyświetleń: 1136

Erasmus + w Zespole Szkół Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Następny projekt Zespołu Szkół "Silesia" spotkał się z uznaniem ekspertów i znalazł na liście projektów zatwierdzonych do realizacji w latach 2014-2016. Sukces jest tym większy, iż w Czechach, kraju koordynatora, grant otrzymało zaledwie 18 wniosków. Nowy projekt obejmuje współpracę ze szkołami w Czechach, Chorwacji, Hiszpanii i na Cyprze, a dotyczy wykorzystywania nowoczesnych technologii w uczeniu się.

W ramach działań projektowych, zorganizowane zostaną między innymi cztery wyjazdy uczniów naszej szkoły do krajów partnerskich. Już w kwietniu szkoła będzie gościć przedstawicieli współpracujących szkół w Polsce. Warto zaznaczyć, że to już drugi projekt realizowany z udziałem Lykeio Paliometochou, szkoły z Cypru, współpracującej z czechowicką szkołą w latach 2009-2011.

Wkrótce rozpocznie się nabór do projektu! W szkole wszelkich informacji udzielają koordynatorzy - pani Magdalena Czarnecka i pan Tomasz Figura.

aka / czecho.pl, źródło: Zespół Szkół Silesia

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj