czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 4 października 2014
  • wyświetleń: 1787

Stypendia dla sportowców

Do 15 października można składać wnioski o stypendia burmistrza Czechowic-Dziedzic dla osób, które osiągnęły wyniki sportowe.

Stypendium jest wyrazem uznania dla prezentowanego przez zawodnika poziomu sportowego i jego osiągnięć w danej dyscyplinie sportu oraz może być formą pomocy, celem podniesienia poziomu wyszkolenia, formy sportowej i kontynuacji startów.
Stypendium przyznaje się zawodnikom:
  • zrzeszonym w klubie sportowym mającym siedzibę na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice, niezależnie od miejsca zamieszkania,
  • zamieszkałym na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice i uprawiającym w innej gminie dyscyplinę sportu, która nie jest prowadzona w żadnym klubie sportowym mającym siedzibę na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice.
  • stypendium przyznaje się zawodnikowi, który ukończył 16 lat.


Wnioski o przyznanie stypendium Burmistrza Czechowic-Dziedzic przyjmowane są w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach (Plac Jana Pawła II 1).

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.