czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 4 października 2014
  • wyświetleń: 1988

Rozegrano zawody strzeleckie

Strzelcy z SEP-LOK "Pluton" znów mieli okazję postrzelać. Letnie zawody zorganizowano 14 września na strzelnicy myśliwskiej Jana Francuza w Czechowicach-Dziedzicach.

Pluton
Uczestnicy zawodów zorganizowanych przez SEP-LOK "Pluton" · fot. Jerzy Wierzejski


Rywalizacja toczyła się w dwóch konkurencjach: KPN-20, czyli strzelaniu z karabinu pneumatycznego oraz PPN-20, gdzie strzelano z pistoletu pneumatycznego. Przy ośmiu stanowiskach stanęło 11 zawodników.

Tym razem niekwestionowanym liderem okazał się być prezes klubu Leszek Gaszczyk, który w obu konkurencjach zajął pierwsze miejsca. Drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji zajął Eugeniusz Małysz, trzecie Marek Surzyn, a czwarte Michał Surzyn. Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i puchary.

Klub Strzelecki Emerytów Policyjnych Ligi Obrony Kraju "Pluton" działa już od ponad dwóch lat i dalej się rozwija. W dalszym ciągu poszukuje także członków wspierających jego działalność. Chętni, którzy chcieliby wstąpić w jego szeregi mogą skontaktować się z prezesem drogą mailową: leszekg13@o2.pl. (msz)

(msz)

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.