Wiadomości

  • 24 sierpnia 2005
  • wyświetleń: 1213

Brutalni oprawcy

Policjanci przedstawili zarzuty znęcania się nad owczarkiem niemieckim dwóm sprawcom - 43-letniemu Bogusławowi Ś. i jego 28-letniemu kompanowi Marcinowi F. Obaj są mieszkańcami powiatu bielskiego. I choć do zdarzenia doszło pod koniec lipca, to dopiero w ubiegłym tygodniu oskarżeni przyznali się do zarzucanego im czynu.

Obaj sprawcy katowali młodego psa, uderzając go siekierą w głowę. Kiedy zwierzę było już nieprzytomne i zakrwawione włożyli je do worka i wrzucili do studni. Oprawcy uderzeniami siekierą spowodowali liczne obrażenia zwierzęcia m.in. głęboką, 10-centymetrową ranę ciętą na głowie, a także stłuczenie tylnej łapy. Dzięki szybkiej reakcji przypadkowych świadków zdarzenia, którzy zaalarmowali o zdarzeniu straż pożarną, zmasakrowane zwierzę udało się uratować. Teraz przebywa w bielskim schronisku.

Więcej, czytaj w papierowym wydaniu Echa.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.