Wiadomości

  • 16 października 2014
  • 17 października 2014
  • wyświetleń: 2128

Wystawa w Muzeum Regionalnym

Za nami:

Muzeum Regionalne im. ks. Z. Bubaka w Bestwinie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie połączone z wystawą prac malarki Małgorzaty Sikory, które odbędzie się 17 października (piątek) o godz. 17:00.

Małgorzata Sikora to artystka ukierunkowana warsztatowo w Pracowni Sztuk Pięknych działającej w Bielsku-Białej - prowadzonej przez opiekuna artystycznego dr sztuki Krzysztofa Dadaka. Twórczyni dotychczas prezentowała swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych na terenie Bielska-Białej i okolic, a także dwukrotnie w ogólnopolskim Konkursie Malarstwa Nieprofesjonalnego im. I. Bieńka.

Podczas wystawy zaprezentowanej w galerii "Na prowincji" mieszczącej się w Muzeum Regionalnym im. ks. Z. Bubaka w Bestwinie zobaczą państwo obrazy, które niosą bogactwo i głębię przeżyć duchowych, dotykają pytań o sens ludzkiej egzystencji oraz świata uniwersalnych wartości.

aka / czecho.pl

źródło: UG Bestwina

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum Bestwina" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Muzeum Bestwina

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum Bestwina" podaj