czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 października 2014
  • 4 listopada 2014
  • wyświetleń: 2994

Pomóż SP 7 wygrać konkurs

Za nami:

Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach bierze udział w konkursie, w ramach którego może uzyskać fundusze na remont biblioteki.

Od 15 października do 5 listopada można głosować na biblioteki, które potrzebują i zasługują na remont. Codziennie można oddać jeden głos. Projekt ma charakter konkursowy. Spośród wszystkich zgłoszonych do niego bibliotek zostanie wyłonionych 10, w których odbędzie się remont.

Aby zagłosować na Szkołę Podstawową nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach należy wyszukać placówkę na mapie lub na liście uczestników dostępnej na stronie www.pekaespomaga.pl. Po kliknięciu będzie możliwe zagłosowanie poprzez przycisk "Zagłosuj". Aby głos był ważny należy wypełnić formularz głosowania podając imię, nazwisko oraz adres mailowy. Na podany adres mailowy zostanie wysłany link, w który należy kliknąć, aby potwierdzić swój głos.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.