czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2005
  • wyświetleń: 1369

Na DK1 przewróciła się cysterna

Wypadek na krajowej jedynce. W rejonie Czechowic - Dziedzic przewróciła się termocysterna z komponentem do produkcji asfaltu. Część substancji wylała się, ale nie ma zagrożenia ekologicznego.

Cysterna wiozła lepik z Płocka na modernizację drogi ekspresowej z Bielska-Białej do Cieszyna. Dokładnie 27 ton komponentu o temperaturze 180 stopni C. Część lepiku wyciekła na podwórko, znajdującego się tuż przy drodze, gospodarstwa. Lepik twardnieje. Trzeba będzie go rozbić i wywiezć na składowisko odpadów. Reszta lepiku ma być wypompowana z cysterny i wtedy samochód będzie można podnieść. Robi to specjalistyczna firma. Strażacy obwałowali rejon wycieku i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu na pasie drogi w kierunku Bielska-Białej, dlatego tworzą się tam korki. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku.

Radio Mega Fm

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.