czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 października 2014
  • wyświetleń: 3402

XII bieg śladami ks.Józefa Londzina

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS w Zabrzegu" podaj

Już w najbliższą sobotę kolejne październikowe bieganie z patronem Zespołu Szkół w Zabrzegu.

Reklama

Regulamin XII biegu przełajowego Śladami księdza Józefa Londzina

Uroczystości związane z XII biegiem śladami ks.Józefa Londzina rozpoczną się o godzinie 10.00, złożeniem kwiatów pod pomnikiem patrona Zespołu Szkół w Zabrzegu. O godzinie 10.30 na stadionie w Zabrzegu nastąpi uroczyste otwarcie zawodów z udziałem zaproszonych gości.

Kategorie wiekowe od przedszkolaków do gimnazjalistów zgodnie z regulaminem zawodów (dostępny po prawej stronie artykułu). Każdy uczestnik bierze udział w losowaniu nagród oraz otrzymuje poczęstunek w formie drożdżówki lub kiełbaski z grilla i ciepłej herbaty.

Zgłoszenia zbiorowe przyjmowane będą do 24 października do godziny 16.00 mailowo: pfender@interia.pl lub telefonicznie. W dniu zawodów dodatkowe zapisy prowadzone będą na stadionie LKS "Sokół" Zabrzeg od godziny 8.00 - 10.00.


Do udziału w wydarzeniu zapraszają: LUKS Zabrzeg, Zespół Szkół im. księdza Józefa Londzina w Zabrzegu wraz z Radą Rodziców, Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, Sołectwo Zabrzeg.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS w Zabrzegu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS w Zabrzegu" podaj