czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 października 2014
  • 25 listopada 2014
  • wyświetleń: 5592

Nocna Orientacja Czechowicka

Za nami:

Dla tych, którzy byli na Nadwiślańskim Rajdzie Przygodowym, albo zauważyli w sobotę, 6 września dziwnie wesołe pary uganiające się po Czechowicach-Dziedzicach z mapą, bądź widzieli zamieszanie w Starej Kablowni związane z rozdaniem nagród "Rajdowych", jak i wszystkich, którzy chcą się ciekawie pobawić zapraszamy na Nocną Orientację Czechowicką.

Nocna Orientacja Czechowicka to cykl czterech imprez na orientację. Pierwsza z nich wystartowała w czwartek, 30 października. Kolejna edycja NOCy (Nocnej Orientacji Czechowickiej), tym razem pod hasłem NOC w Pszczynie odbędzie się 27 listopada w pszczyńskim parku i na starówce.

nocna orientacja czechowicka


Nawigacja nie będzie skomplikowana, kompas raczej nie będzie potrzebny, a mapki będą w dużej skali (1:4000) i bardzo szczegółowe. Oprócz budynków i ulic będą również zaznaczone wszystkie (bądź prawie wszystkie) elementy terenu mogące pomóc w orientacji w terenie. Oprócz takich obiektów jak ulice i budynki będą zaznaczone również płoty, alejki, ścieżki, wyróżniające się drzewa, duże kamienie, kępy krzewów itp.

Nocna Orientacja Czechowicka · fot. Bartess


Zgłoszenia udziału oraz szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie Nocnej Orientacji Czechowickiej, a także na Facebooku.

Głównym organizatorem cyklu jest ZHP Czechowice-Dziedzice przy wsparciu organizacyjnym Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie z Czechowic-Dziedzic, MORiS w Pszczynie i GOSiR w Goczałkowicach-zdroju.

Bartess

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.