czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 października 2014
  • wyświetleń: 2385

SP 1 Wiarygodną Szkołą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1" podaj

23 października Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Brzechwy w Czechowicach-Dziedzicach została wyróżniona w Ogólnopolskim Programie Wiarygodna Szkoła.

Czechowicka podstawówka zajęła wysokie miejsce wśród wszystkich Szkół Podstawowych w całym powiecie w oparciu o wyniki średniej stanina opracowanej przez CKE. W związku z tym, że Szkoła uzyskała bardzo dobre wyniki, miała możliwość wzięcia udziału w Ogólnopolskim Programie Wiarygodna Szkoła.

sp 1 - wiarygodna szkoła


Powyższy program skierowany jest do najlepszych szkół w całej Polsce, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki w nauce. Udział w Programie jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom.

Uczestnictwo w Programie było jednoznaczne z nadaniem szkole Certyfikatu Wiarygodności.

Kategoria Wiarygodna Szkoła powstała w odpowiedzi na rosnącą potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich szkół, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoich uczniom. Synonimem uczestnictwa w Programie jest przyznawany Certyfikat Wiarygodności, który jest dowodem spełnienia powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania szkoły.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1" podaj