czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 grudnia 2002
  • wyświetleń: 1110

Otrzęsiny 2002/2003

Reklama

W piątek 29 listopada 2002 r., zgodnie z tradycją, do grona uczniów Gimnazjum nr 2 zostali przyjęci uczniowie klas pierwszych.

Przygotowania do tego ważnego wydarzenia trwały już od kilku tygodni. W tym roku pierwszoklasiści przenieśli nas do świata bajek. Klasa I A przedstawiła nam „101 Dalmatyńczyków”, I B „Kota w butach”, I C „Śnieżkę”, I D „ Kopciuszka”, I E „Kaczki”, I F „Szewczyka dratewkę”, a klasa I G „Jasia i Małgosię”.

Nad organizacją i przebiegiem całego przedsięwzięcia czuwała pani mgr Bogumiła Łucka- wychowawczyni klasy II C, która zwyciężyła w ubiegłym roku. Uczniowie tej klasy przygotowali między kolejnymi bajkami krótkie „wstawki” łączące poszczególne występy klas.

Jury w składzie pani mgr Alicja Mizera- dyrektor szkoły, Pani Alicja Wójtowicz-przewodnicząca Rady Rodziców oraz Maria Stopka-przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, oceniało strój, piosenkę, plakat oraz całą prezentację bajki. Decyzja była niezwykle trudna, ponieważ wszystkie klasy zaprezentowały wysoki poziom. Ostatecznie zwyciężyła klasa I E. Równorzędne drugie miejsce zajęły klasy I C i I F, a trzecie miejsce przypadło dla klasy IA i ID. Klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, a nagrody dla najlepszych zostaną wręczone na najbliższym apelu.

Po rywalizacji przyszedł czas na „chrzest bojowy”. Przedstawiciele poszczególnych klas mieli okazję zakosztować kociego jedzenia- próbowali karmy „Whiskas” i mleka przyprawionego pieprzem. Po całej zabawie złożyli uroczyste ślubowanie. Witamy ich w murach naszego gimnazjum!


Agnieszka Adamaszek i Katarzyna Nowicka
pod kierunkiem mgr Bogumiły Łuckiej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.