czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2014
  • wyświetleń: 4184

Minister z wizytą w Czechowicach

W czwartek, 30 października w Czechowicach-Dziedzicach gościł Wiceminister Spraw Wewnętrznych Grzegorz Karpiński. Gościa podjął Burmistrz Czechowic-Dziedzic oraz przedstawiciele rady miejskiej.

- Program standaryzacji po pierwsze ma służyć policjantom, ale także mieszkańcom. Na Śląsku obiekty policyjne są dalekie od standardów, w których chciałbym, żeby moi funkcjonariusze pracowali, a pamiętajmy, że wykonują ciężką pracę - tymi słowami zwrócił się Wiceminister Spraw Wewnętrznych Grzegorz Karpiński do obecnych na spotkaniu w czechowickim magistracie.

Minister z wizytą w Czechowicach - 30.10.2014 · fot. KMP Bielsko-Biała


Minister zapoznał się z postępem prac przy budowie nowego komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach, które zakończone mają zostać pod koniec przyszłego roku. Policjanci przeniosą się wówczas z obrzeży miasta do ścisłego centrum. Aktualnie czechowiccy policjanci pracują w budynku dawnej przychodni lekarskiej przy ul. Łukasiewicza, której część pomieszczeń zaadoptowano na komisariat.

Grzegorz Karpiński odwiedził również obecną siedzibę czechowickich stróżów prawa. W czasie spotkania w urzędzie zapoznał się z ogólną charakterystyką czechowickiego komisariatu oraz problemami, z jakimi na co dzień borykają się mieszkańcy. Odpowiadał na pytania i sugestie przedstawicieli rady miasta.

BM / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.