Wiadomości

  • 5 listopada 2014
  • wyświetleń: 3729

Nowy asfalt na ulicy Kołłątaja

Nowy, równy asfalt pojawił się w poniedziałek, 27 października na sporym odcinku ulicy Kołłątaja w Czechowicach-Dziedzicach. Asfaltowanie tego odcinka zamyka cykl inwestycji drogowych, przeprowadzonych w ostatnim czasie w obrębie Placu Jana Pawła II.

Nowy asfalt na ulicy Kołłątaja - 27.10.2014 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Część prowadzonych w tym rejonie prac drogowych związana była z odtwarzaniem nawierzchni po wybudowaniu nowej kanalizacji sanitarnej. Część miała na celu poprawę stanu ulic oraz warunków komunikacji w śródmieściu. Na ulicy Żeromskiego pojawiły się dodatkowo nowe miejsca parkingowe.

Zanim na ostatnim odcinku ulicy Kołłątaja pojawił się nowy asfalt, wymieniony został (w sierpniu br.) biegnący w ciągu tej ulicy wodociąg. Dopełnieniem całości będzie utworzenie przejścia dla pieszych przez ulicę Kołłątaja, na wysokości traktu pieszego, wzdłuż wschodniej części Placu Jana Pawła II.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.