Wiadomości

  • 7 listopada 2014
  • 5 grudnia 2014
  • wyświetleń: 4478

Sesja o rozwiązywaniu konfliktów

Za nami:

Konflikty stale towarzyszą nam w życiu osobistym, rodzinnym i społecznym. Warto poświęcić trochę czasu, aby przemyśleć, jak lepiej sobie z nimi radzić. Jest wiele sposobów, ale nie zawsze bywają adekwatne do sytuacji i skuteczne. A może jest jakaś metoda uniwersalna rozwiązywania konfliktów?

Od 5 do 7 grudnia w czechowickim Domu Rekolekcyjnym św. Józefa przy Al. Św. Andrzeja Boboli odbędzie się sesja poświęcona konfliktom
w relacjach międzyludzkich. Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godz. 16.30 i zakończy w niedzielę o godz. 12.00. Sesję prowadzi o. Janusz Śliwa SJ, były Dyrektor "Silesiusa" we Wrocławiu i "Theotokos" w Gliwicach. Obecnie Proboszcz w parafii św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicach.

Sesje weekendowe odbywające się w czechowickim Domu Rekolekcyjnym to również czas wyciszenia, odpoczynku, z możliwością Spowiedzi Świętej, rozmów z kierownikiem duchowym. Podczas sesji można korzystać z pełnego wyżywienia. Uczestnicy mają do dyspozycji miejsca noclegowe w pokojach jedno lub dwuosobowych.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.