Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 listopada 2014
  • 30 listopada 2014
  • wyświetleń: 2679

ZS Silesia pomaga hospicjum

Za nami:

W roku szkolnym 2014/15 po raz kolejny ZS "Silesia" przystąpił do ogólnopolskiej kampanii "Pola Nadziei", mającej na celu pomoc w wyposażeniu hospicjum w Bielsku-Białej. Koordynatorem kampanii jest Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne działające przy parafii NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej.

Udział szkół w programie Pola Nadziei polega na organizowaniu imprez i podejmowaniu innych działań, których celem jest zbiórka pieniędzy na hospicjum. Są to m.in. kiermasze ozdób świątecznych i drobnego rękodzieła, sprzedaż domowych wypieków, itp.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia szkoła zaplanowała zorganizowanie konkursu na najpiękniejsze ozdoby świąteczne, przeznaczone na coroczny kiermasz świąteczny. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc hospicjum.

Konkurs będzie trwał do 4 grudnia, ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów odbędzie się następnego dnia. Prace można złożyć u p. Anny Husarek i p. Sylwii Zagaty.

BM / czecho.pl, źródło: Zespół Szkół Silesia

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.