czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 listopada 2014
  • wyświetleń: 6852

Czechowicka poradnia w Bielsku

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czechowicach-Dziedzicach ma swoją filię w Bielsku- Białej. Filia poradni mieści się w budynku Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 44.

Otwarcie Poradni miało miejsce 14 listopada z uroczystym przecięciem wstęgi przez starostę bielskiego Andrzeja Płonkę, dyrektora bielskiej delegatury Kuratorium Oświaty Elżbietę Adamowską i dyrektora poradni Hannę Grzywę.

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czechowicach-Dziedzicach, filia w Bielsku-Białej - 11.2014 · fot. Alina Macher / Powiat


Poradnia udziela pomocy pedagogicznej, psychologicznej i logopedycznej dzieciom i młodzieży do lat 19, rodzicom, opiekunom, nauczycielom, wychowawcom przedszkoli, szkół i placówek mających siedzibę na terenie działalności poradni. Zatrudnia pedagogów, psychologów i logopedów i terapeutów, którzy stale doskonalą swój warsztat pracy. Swoje zadania dyrekcja i pracownicy poradni traktują jako w pełni profesjonalną służbę dziecku poprzez pomoc jemu, jego rodzicom, nauczycielom i wychowawcom.

Korzystanie z pomocy udzielonej przez poradnię w zakresie jej działalności statutowej jest dobrowolne i bezpłatne.

Poradnia czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00 - 17.00, a w piątki od 8.00 do 15.00. Może poszczycić się nowoczesnymi, funkcjonalnymi, pięknie urządzonymi pomieszczeniami. Kierownikiem filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielsku-Białej jest Agata Niemczyk. Kontakt z filią poradni: 33 811-82-47.

Alina Macher
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.