czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2014
  • wyświetleń: 5947

Andrzej Płonka ponownie starostą

1 grudnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego miała miejsce I sesja kadencji V Rady Powiatu w Bielsku-Białej.

Reklama

Sesję otworzył i stwierdził jej prawomocność Radny Senior Jan Stanclik. Na sesji radni otrzymali zaświadczenie o wyborze na radnego Rady Powiatu, następnie odbyło się uroczyste ślubowanie.

W dalszej kolejności powołano Komisję Skrutacyjną w składzie: Jacek Staszek - przewodniczący, członkowie: Barbara Adamska, Bolesław Jonkisz i Stanisław Łaciak.

rada powiatu bielskiego
Radni powiatu bielskiego · fot. Powiat


Radni podjęli uchwałę w sprawie wyboru Jana Borowskiego na przewodniczącego Rady Powiatu w Bielsku - Białej. Wybrano również dwóch wiceprzewodniczących Rady Powiatu. Podjęto uchwałę, na mocy której stwierdza się, że wiceprzewodniczącymi Rady Powiatu Bielskiego są radni Grzegorz Gabor i Krzysztof Chodorowski.

Radni podjęli również uchwałę w sprawie wyboru Andrzeja Płonki na starostę bielskiego. Radni podjęli uchwałę w sprawie wyboru Grzegorza Szetyńskiego na wicestarostę bielskiego.

Radni Rady Powiatu Bielskiego podjęli również uchwałę w sprawie wyboru Katarzyny Adamiec na członka Zarządu Powiatu w Bielsku - Białej i uchwałę w sprawie wyboru Stanisława Pięty na członka Zarządu Powiatu w Bielsku - Białej.

Alina Macher / czecho.pl

źródło: Powiat pszczyński

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.