Wiadomości

  • 11 grudnia 2014
  • wyświetleń: 3396

Pobili i okradli 18-latka

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali wczoraj trzech młodych mężczyzn, którzy w czasie podróży autobusem pobili i okradali 18-latka. Za przestępstwo to zatrzymanym może teraz grozić nawet do 12 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, tuż przed 21.00, w autobusie jadącym z Bielska-Białej do Janowic. Młodzi mężczyźni zaatakowali podróżującego tym autobusem 18-latka. Jeden z napastników uderzył mężczyznę pięścią w twarz. Sprawcy obezwładnili ofiarę i przeszukali portfel, po czym skradli 20 złotych.

Informacje, które zapamiętał i przekazał policjantom pokrzywdzony, przyczyniły się do ustalenia sprawców tego czynu. Wczoraj trzej mieszkańcy powiatu bielskiego w wieku od 17 do 20 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty. O ich losie zadecyduje teraz prokurator.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.