czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2313

LO Skłodowska na olimpiadzie

Liceum im. Marii Skłodowskiej będzie miało swoich przedstawicieli w II etapie XXV Olimpiady Teologii Katolickiej, której tematem jest: "Sakramenty uzdrowienia i ich rola w życiu Kościoła".

Reklama

Uczniowie: Agata Rzepka, Maciej Węglarz oraz Błażej Gołyszny zakwalifikowali się do etapu diecezjalnego XXV Olimpiady Teologii Katolickiej, który odbędzie się 5 marca w Bielsku-Białej. Zawody II stopnia polegają na rozwiązaniu w ciągu 45 minut testu pisemnego (jednokrotnego i wielokrotnego wyboru) oraz odpowiedzi na otwarte pytania określające stopień przyswojenia wiadomości na podstawie wskazanych lektur.

Do finału zostają zakwalifikowani uczestnicy Olimpiady, którzy zajęli jedno z trzech pierwszych miejsc w danej diecezji w zawodach II stopnia i zdobyli przynajmniej 40% liczby punktów możliwych do zdobycia w zawodach II stopnia.

BM / czecho.pl
źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.