czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2283

Komunikat dla powodzian

Wszyscy powodzianie, którzy złożyli w Sądzie Rejonowym w Katowicach "Wniosek o ugodę", bez względu na dotychczas zaistniałe okoliczności, mogą ubiegać się o dołączenie do grupy osób objętych ochroną zbiorową.

Reklama

Kancelaria prawna KKG Kubas KOS Gaertner wyraziła zgodę objąć ochroną prawną w dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym mieszkańców poszkodowanych w powodzi, która nastąpiła w maju 2010 roku. Firma prawnicza prowadzi również postępowanie sądowe m.in. dla powodzian z Sandomierza oraz Puław. Posiada również doświadczenie dotyczące pozwów zbiorowych.

Istnieje możliwość dołączenia się do grupy osób, które nie uczestniczyły w stworzeniu grupy od początku, ale chcą uzyskać ochronę zbiorową.

- Jeżeli będzie odpowiednia ilość osób, spełniająca warunki dla pozwu zbiorowego, wówczas każdego osobiście poinformuję o miejscu i czasie spotkania z prawnikiem - mówi Edward Kóska.

Z panem Edwardem kontaktować się można telefonicznie pod numerem 605-721-547, a także osobiście pod adresem Wierzbowa 26 w Czechowicach-Dziedzicach.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.