czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 stycznia 2015
  • 4 stycznia 2015
  • wyświetleń: 3266

czecho.pl w nowej odsłonie!

Zaczynamy kolejny rozdział w historii portalu czecho.pl. Od dzisiaj możecie oglądać stronę w nowej szacie graficznej. Wraz z nowym projektem przygotowaliśmy kilka nowości.

Nowe czecho.pl,strona,portal,tablet,pc,komórka
Nowe czecho.pl dostosowuje się automatycznie do urządzęnia, na którym jest wyświetlane


Na stronie głównej portal został podzielony na sześć osobnych modułów. Są to: "Wiadomości", "Rozrywka", "Sport", "Czechowice.tv", "Na sygnale" i "Popularne".

Pierwsze trzy doskonale już znacie. Czechowice.tv to młody serwis wideo, który wielu z Was już ogląda, ale poczynimy jeszcze wszelkie kroki, żeby zawierał on coraz więcej filmów i wywiadów związanych z naszym regionem. "Na sygnale" to najciekawsze wydarzenia związane z interwencjami policjantów, strażników miejskich i strażaków. "Popularne" to z kolei temat zawierający najbardziej interesujące Was wydarzenia mijających dni.

Po lewej stronie znajduje się odmienione menu, dzięki któremu łatwo dotrzecie do najbardziej interesujących Was wiadomości czy serwisów ogłoszeniowych.

W budowie strony zastosowaliśmy technikę responsywności, dzięki której portal dostosowuje się do środowiska wyświetlania. To informacja, która z pewnością ucieszy użytkowników tabletów i smartfonów, gdyż czytelników korzystających z urządzeń mobilnych dynamiczne przybywa.

Do przebudowy zostało jeszcze forum dyskusyjne i baza firm, które w nowej odsłonie uruchomimy w marcu. Na razie te serwisy działają w dotychczasowej formie.

W komentarzach czekamy na Wasze sugestie i uwagi odnośnie nowego layoutu.

Miłego przeglądania.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.