czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 stycznia 2015
  • wyświetleń: 1388

Liceum z projektem za 140 tys. zł

Powiat bielski zadecydował o zabezpieczeniu ponad 20 tysięcy złotych na realizację projektu "Aktywna nauka w Liceum Ogólnokształcącym w Czechowicach - Dziedzicach - szansą na lepszą przyszłość".

Przedmiotem tej inicjatywy jest realizacja programu rozwojowego w czechowickim Liceum Ogólnokształcącym. Objętych nim zostanie 80 osób.

W ramach projektu przeprowadzone będą zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów z potrzebami edukacyjnymi, zajęcia pozalekcyjne rozwijające pasje i zainteresowania uczniów oraz zajęcia sportowe i zajęcia z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego, w tym utworzenie i wyposażenie Szkolnego Ośrodka Kariery.

Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie
Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Google Street View


Projekt przewiduje także doposażenie szkoły w sprzęt niezbędny do realizacji zajęć (w tym nowoczesny sprzęt multimedialny). Projekt zakłada realizację 1524 godzin zajęć i będzie realizowany do końca listopada 2015 roku.

Wartość projektu to 138.785,06 złotych, z czego 117.967,30 zł to kwota pochodząca ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wkład własny powiatu to 20.817,76 zł, ale sam wkład niepieniężny w tej sumie to 20.375,77 zł. Zostanie on wniesiony w postaci kosztów udostępnienia sal lekcyjnych i sali gimnastycznej na realizację zajęć przedmiotowych i sportowych.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.