czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 stycznia 2015
  • wyświetleń: 1325

Szansa na nagrody dla sportowców

Do 10 stycznia w Urzędzie Miejskim można składać wnioski o nagrody i wyróżnienia Burmistrza Czechowic-Dziedzic dla osób fizycznych, które osiągnęły wysokie wyniki sportowe a także dla trenerów lub innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Nagrody i wyróżnienia są przyznawane przez burmistrza zawodnikom, trenerom lub innym osobom wyróżniającym się osiągnięciami w działalności sportowej.

Wnioski mogą składać związki, kluby sportowe i stowarzyszenia kultury fizycznej dla:
  • zawodników mających ukończone 16 lat oraz zrzeszonym w klubie sportowym mającym siedzibę na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice,
  • trenerów lub innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, które są związane z klubem sportowym mającym siedzibę na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice,
  • zawodników uczestniczących w olimpiadach specjalnych, igrzyskach paraolimpijskich głuchych, a także trenerom lub innym osobom związanym z takimi zawodnikami.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.