czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 grudnia 2002
  • wyświetleń: 848

Sylwester 2003 - nie będzie fety?

Reklama

Nie będzie wielkich zabaw sylwestrowych na centralnych placach Bielska-Białej i Tychów. Kasy obu miast świecą pustkami. "Żeby zabawa wyglądała sensownie, trzeba by było na nią wydać dużo pieniędzy, których w związku z kłopotami budżetowymi nie mamy" - powiedział nam Patryk Świrski z Urzędu Miejskiego w Tychach. Dlatego zabawy na tyskim Placu pod Żyrafą nie będzie. Podobnie sytuacja wygląda w Bielsku-Białej. Bielszczanie mogą jednak liczyć na prawie 10-minutowy pokaz sztucznych ogni, który odbędzie się o północy na Placu Ratuszowym.
Na pokaz sztucznych ogni, choć nieco krótszy, mogą liczyć również mieszkańcy Czechowic-Dziedzic, pokaz, zgodnie z paroletnią tradycją, odbędzie się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Natomiast w Pszczynie, tak jak tradycja nakazuje zabawy sylwestrowej na rynku, organizowanej przez władze miejskie, ani nawet sztucznych ogni nie będzie.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.