czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 stycznia 2015
  • 11 stycznia 2015
  • wyświetleń: 6434

23.Finał WOŚP w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Koncerty, wyjątkowe licytacje i wielka zbiórka pieniędzy - już w ten weekend w Centrum Handlowym Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Z okazji 23. Finału WOŚP CH Stara Kablownia przygotowała wiele atrakcji dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic. W sobotę, 10 stycznia w Klubie ChaCharnia rozpocznie się licytacja gadżetów z autografami gwiazd. W niedzielę na terenie CH Stara Kablownia w wyznaczonych punktach będzie można spotkać wolontariuszy ze Sztabu WOŚP Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała. Każdy, kto zdecyduje się wspomóc potrzebujących tradycyjnie otrzyma czerwone serduszko.

Koncertowa część programu rozpocznie się w niedzielę, 11 stycznia o godzinie 15.00 w Klubie ChaCharnia. Na początek zagrają Down to the Heaven oraz Reputacja. O godzinie 18.30 odbędzie się finałowa licytacja, po której wystąpi Diversity. Kwestę dla WOŚP zakończy zabawa w rytmach muzyki Bunga, Bunga, Bunga.

Stara Kablownia


Podczas tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierane będą pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną seniorów. Zgodnie z hasłem Jurka Owsiaka - inicjatora akcji - będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.