czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 stycznia 2015
  • 31 stycznia 2015
  • wyświetleń: 2859

De Nuevo wystąpi w Czechowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SP nr 3" podaj

Za nami:

Pochodzący z Bielska-Białej, grający muzykę latino i flamenco zespół De Nuevo, uczestnik 2. edycji programu Must Be The Music, wystąpi w Szkole Podstawowej nr 3 na Lipowcu.

Reklama

W sobotę, 31 stycznia o godzinie 18.00 w auli SP 3 na Lipowcu wystąpi zespół De Nuevo. Bilety w cenie 50 złotych do nabycia w sekretariacie szkoły lub w sklepie "Odido" przy ul. Zamkowej. Cena obejmuje wspólne kolędowanie oraz ciepłą kolację.

de nuevo


Zespół De Nuevo powstał w roku 2007. Od tamtej pory zagrał ponad 200 koncertów w Polsce i za granicą. Niedawno do grupy dołączyła nowa wokalistka - Ewelina Rivillo, którą można było zobaczyć w pierwszej edycji programu "Bitwa na Głosy" w zespole braci Golec. De Nuevo na swoim koncie ma również występ w półfinale programu "Must Be The Music - Tylko Muzyka" oraz udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów w telewizji Polsat, gdzie na jednej scenie wspólnie z największymi gwiazdami polskiej estrady zagrał przed ponad 100-tysięczną publicznością zgromadzoną na pl. Konstytucji w Warszawie.De Nuevo - to sześć serc, które biją w jednym rytmie. To spotkanie osób, których pasja, temperament oraz doświadczenie gwarantują niezapomniane doznania. To podróż muzyczna na gorące południe Europy i Ameryki. To 90 minut mieszanki hiszpańskich elementów melodycznych i kubańskich wpływów rytmicznych. W repertuarze De Nuevo znaleźć można przeboje Santany, Gipsy Kings, Martires Del Compas czy Davida Bisbala, takie jak "Bamboleo", "Buleria", "Oye Como Va", "Si Tu Me Quieres" oraz wiele innych.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SP nr 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SP nr 3" podaj