czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 stycznia 2015
  • wyświetleń: 5009

Ukradł kury, bo był... głodny

Czechowiccy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy są podejrzani o włamanie do budynku gospodarczego. Łupem włamywaczy padły między innymi dwie kury i narzędzia ogrodnicze. Najstarszemu z nich za przestępstwo to może teraz grozić nawet do 10 lat za kratami.

Rabusie wyłamali kłódkę zabezpieczającą drzwi wejściowe do budynku gospodarczego i przedostali się do środka. Ich łupem padły narzędzia ogrodnicze, silnik elektryczny i 2 kury. Policjanci ustalili, że związek z włamaniem mają dwaj 16-latkowie oraz ich 18-letni wspólnik. Zatrzymali młodych włamywaczy i odzyskali skradziony sprzęt. Sprawcy przyznali się do włamania.

Jak ustalono - 16-latek namówił swoich kolegów, aby skradli kury, bo sam był głodny. Ze skradzionych kur szybko ugotował rosół. Najstarszy z nich usłyszał już zarzuty. Jego dwaj młodsi wspólnicy za swój czyn odpowiedzą wkrótce przed sądem dla nieletnich.

ab / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.