czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 stycznia 2015
  • 17 stycznia 2015
  • wyświetleń: 1621

Stara Kablownia: Opowieść wigilijna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Świąteczny happening oparty na motywach "Opowieści wigilijnej" przeniesie wszystkich, bez względu na wiek, w baśniowy świat Dickensa. W CH Stara Kablownia gimnazjaliści zaprezentują swoją interpretację ponadczasowej powieści.

Stara Kablownia


Już w sobotę, 17 stycznia na parterze Starej Kablowni mieszkańcy Czechowic-Dziedzic będą mieli okazję zobaczyć występ uczniów Gimnazjum Publicznego nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach. Pozostając w duchu świąt, przygotowali oni przedstawienie o przemianie, jaką podczas wigilijnej nocy przeszedł skąpiec Ebenezer Scrooge.

Happening powstał w ramach zajęć artystycznych dla drugoklasistów. Biorą w nim udział członkowie kółka teatralnego, tanecznego oraz muzycznego. Pracując pod czujnym okiem Agaty Chmielniak, Lucyny Paluch i Grażyny Zelin, uczniowie stworzyli własną interpretację "Opowieści wigilijnej".

Jak mówi jedna z opiekunek, Agata Chmielniak - Historię chciwego londyńczyka znają chyba wszyscy. Dzięki swojej ponadczasowości oraz uniwersalności po dziś dzień jest ona interesująca zarówno dla młodszych jak i starszych odbiorców. Uczestnicy zajęć ciężko pracowali nad stworzeniem happeningu. Dopracowali go w najdrobniejszych szczegółach, dlatego efekt jest naprawdę interesujący.

Happening rozpocznie się 17 stycznia o godzinie 16.00 na parterze CH Stara Kablownia, obok ruchomych schodów.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj