czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 stycznia 2015
  • 21 stycznia 2015
  • wyświetleń: 2277

Policzą osoby bezdomne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj

Za nami:

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach - zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej - koordynuje badania dotyczące realizacji działań na rzecz ludzi bezdomnych.

W ramach tego zadania OPS - przy współpracy ze służbami porządkowymi działającymi na terenie gminy, tj. komisariatem policji i strażą miejską - przeprowadzi w nocy z 21 na 22 stycznia spis osób bezdomnych przebywających w Noclegowni, na dworcach kolejowych, w opuszczonych budynkach, w parkach, na klatkach schodowych i wszelkich innych miejscach na terenie gminy Czechowice-Dziedzice.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców miasta i gminy Czechowice-Dziedzice o zwrócenie szczególnej uwagi na przebywające w sąsiedztwie osoby bezdomne oraz o przekazanie tych informacji do Ośrodka Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Kolejowej 37 - pod nr telefonu 32 215 44 09.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Pomocy Społecznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj