czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 stycznia 2015
  • 19 stycznia 2015
  • wyświetleń: 1511

Goście z zagranicy w liceum

W dniach 19-23 stycznia Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie gościć będzie przedstawicieli szkół partnerskich z Cypru, Turcji, Włoch i Estonii, realizujących projekt "Równe szanse nabywania umiejętności zwiększających poziom zatrudnialności."

W ramach zajęć projektowych uczniowie i nauczyciele wezmą udział w mini stażach zawodowych w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, Przedsiębiorstwie Inżynierii Miejskiej, Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku Białej oraz na II Komisariacie Policji w Bielsku-Białej.

Będą także uczestniczyć w warsztatach dotyczących rozwoju osobowości i prelekcji na temat "Jak zarządzać sobą i swoją karierą?" W programie wizyty przewidziane jest również zapoznanie się z procesem technologicznym czechowickiej "Zapałkowni" produkującej zapałki od 1921r.

Uroczyste otwarcie projektu nastąpi 20 stycznia o godz.17.30 w szkolnym klubie.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.