Wiadomości

  • 27 września 2005
  • wyświetleń: 2297

Ugodził nożem i poszedł spać

Dziś (27 września) do Prokuratury Rejonowej w Pszczynie doprowadzony zostanie mieszkaniec Czechowic – Dziedzic. Policjanci wnioskować będą o tymczasowe aresztowanie. 51 letni mężczyzna dźgnął swoją żonę nożem w brzuch. Na dzień dzisiejszy grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności oraz kara za skłanianie do składania fałszywych zeznań.

Z całej tej nieciekawej sytuacji sprawca próbował się wybielić. Tłumaczył Policji, że żona wracała z imprezy, została napadnięta w parku i tam doszło do zdarzenia. On z kolei w tym czasie również znajdował się na imprezie, tyle że u innych znajomych. Oczywiście miał świadków, którzy jak się później okazało nie należą do tych którzy „za kołnierz wylewają”. 2,5 promila alkoholu we krwi o czymś świadczy.

Wyniki śledztwa doprowadziły jednak policjantów do zupełnie innych wniosków. Jak się okazało małżeństwo znajdowało się na tej samej suto zakrapianej „imprezie” i z niej wróciło do domu. Tam właśnie doszło do tragedii. Mąż zażądał od żony pieniędzy, kiedy ich nie otrzymał ugodził ją nożem w brzuch i poszedł spać. Rano widząc nieprzytomną żonę w kałuży krwi zawiadomił pogotowie i próbował wyjść z opresji.

A.O. / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.