czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 stycznia 2015
  • 25 stycznia 2015
  • wyświetleń: 1788

Przebudowa wodociągu na ul. Jasnej

26 stycznia rozpocznie się przebudowa sieci wodociągowej w ciągu ulicy Jasnej. Zadanie realizuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach, korzystając z dofinansowania pozyskanego z Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Prace ruszają 26 stycznia, a ich zakończenie planowane jest w połowie lutego 2015. PWiK zastrzega jednak, że postęp prac zależny będzie od warunków pogodowych, pozwalających zachować reżimy technologiczne wykonywania sieci wodociągowych z tworzywa sztucznego (PE).

- W związku z planowaną modernizacją sieci wodociągowej nastąpią utrudnienia w dojazdach do posesji oraz mogą wystąpić chwilowe braki w dostawie wody. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy - mówi Andrzej Rzepka, prezes PWiK w Czechowicach-Dziedzicach.

Dodatkowe informacje na temat prac wodociągowych na ulicy Jasnej będą udzielane telefonicznie, pod numerem (32) 733-34-40 lub w siedzibie Przedsiębiorstwa w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Legionów 85, w godzinach od 7.00 do 15.00.

Zadanie "Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Jasnej etap I - odcinek od ul. Topolowej do ul. Równej w Czechowicach-Dziedzicach" prowadzone będzie zgodnie z Wieloletnim Planem Rozwoju i Modernizacji Urządzeń Wodociągowych w Gminie Czechowice-Dziedzice w roku taryfowym 2014.

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.