czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 stycznia 2015
  • 28 stycznia 2015
  • wyświetleń: 2005

Czechowicka szkoła na Targach

Za nami:

28 i 29 stycznia w hali BKS-u w Bielsku-Białej po raz trzynasty odbędą się Bielskie Targi Edukacyjne. Targi są ważnym wydarzeniem na Podbeskidziu, o czym świadczy z roku na rok powiększająca się liczba wystawców z różnych rejonów Polski. W tym roku wśród wystawców znalazła się również szkoła z Czechowic-Dziedzic.

targi edukacyjne
Bielskie Targi Edukacyjne w 2014 roku. · fot. targibielskie.pl


Tradycyjnie imprezie towarzyszą liczne seminaria, konferencje i prezentacje, co stwarza dodatkowe możliwości przekazywania informacji i promocji dla wystawiających się placówek edukacyjnych. W poprzedniej edycji targów swoją ofertę zaprezentowało około 100 placówek edukacyjnych oraz odwiedziło je 8 tysięcy osób.

Podczas 13. Bielskich Targów Edukacyjnych odbędą się seminaria, dotyczące nowej formuły egzaminu maturalnego 2015 oraz egzaminów gimnazjalnych. Również swoje wykłady wygłosi Wojewódzki Urząd Pracy, który przygotował tematy związane z planowaniem ścieżki kariery oraz poszukiwaniem pracy za granicą.

W tym roku swoją ofertę zaprezentuje także czechowickie Liceum Ogólnokształcące im.M.Skłodowskiej-Curie. Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie organizatora - www.targibielskie.pl.

Z powodu prac budowlanych związanych budową stadionu oraz przebudową budynków obok Hali Sportowej wejście i wjazd na targi znajduje się od ul. Broniewskiego - pomiędzy Domem Żołnierza a Gimnazjum nr 3 przy ul. Broniewskiego 23.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.