czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 26 stycznia 2015
  • wyświetleń: 3683

Jak pozyskać nowych Klientów?

Artykuł sponsorowany:

Agencja Marketingowa M16, czyli sposób na skuteczną reklamę w Internecie! Powstaliśmy z połączenia doświadczenia i pasji, wiedzy i kreatywności. To solidne podstawy, które pozwalają nam tworzyć projekty ambitne i niepowtarzalne. Dzięki zamiłowaniu do swojej pracy i każdego podejmowanego projektu nie zwracamy uwagi na ustawowe 8 godzin. Motywuje Nas satysfakcja Klientów jak i satysfakcja z wykonanej dobrze roboty.

Agencja Marketingowa M16


Wierzymy, że oferta Twojej firmy jest naprawdę niezła, ale jeśli nie dasz szansy Twoim klientom na jej znalezienie i poznanie, po prostu na niej nie zarobisz. Po to jesteśmy MY. Czekamy zawsze z gorącą wodą by zaparzyć kawę oraz głową pełną pomysłów jak zrealizować Twoje cele.

Zaawansowany marketing w wyszukiwarkach i skuteczne kampanie internetowe. Twój konkurent już nie będzie przed Tobą w "guglach"

Agencja Marketingowa M16


Narzędzia, którymi wyróżnisz się w sieci:
1. Strony internetowe już od 450zł. Dopasowane do Twojej działalności, indywidualnie projektowane, responsywne z urządzeniami mobilnymi i lubiane przez wszystkie wyszukiwarki.
2. Pozycjonowanie od 1zł/dziennie, dzięki któremu Twoja strona będzie wędrowała na jak najwyższe miejsce w wynikach wyszukiwania
3. Reklama Google AdWords, czyli pozycje które widzisz jako pierwsze po wpisaniu szukanego produktu/usługi
4. Sklepy Internetowe, niezwykle szybko rozwijająca się forma sprzedaży. Już co czwarta osoba wybiera tą drogę zakupów.
5. Druk materiałów reklamowych - Baner reklamowe, Folie okienne, RollUp’y, Wizytówki, Ulotki itd. By "atakować" Klienta nie tylko w Internecie.

Agencja Marketingowa M16


Teraz jak już wszystko o Nas wiesz, masz dwa wyjścia : pozostać w miejscu w którym jesteś i patrzeć jak konkurencja Cię wyprzedza lub skontaktować się z jedyną w okolicy Agencją Marketingową dającą 100% gwarancji sukcesu. ;-)

Agencja Marketingowa M16


Agencja Marketingowa M16


---

Agencja Marketingowa M16
ul. Piłsudskiego 8
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel : 514-10-16-16
wwww.m16.pl/