czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 stycznia 2015
  • wyświetleń: 3758

Uczniowie SP 7 dla babć dziadków

24 stycznia w Miejskim Domu Kultury "Świt" Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach im. Kazimierza Wielkiego uroczyście uczciła "Święto Babć i Dziadków" swoich uczniów.

Opowieść bożonarodzeniowa w MDK - 24.01.2015 · fot. Sabina Drewniak


Uczniowie klas 0-III wraz ze swoimi wychowawcami przedstawili najmilszym swoim gościom programy artystyczne pełne śpiewu, tańca, wierszy, a nawet małych form teatralnych i pastorałek. Następnie, w drugiej części koncertu, miało miejsce przedstawienie przygotowane przez starszych uczniów z klasy szóstej wraz z siostrą zakonną, w jakże współczesnym nam wydaniu i formie, pod tytułem "Opowieść bożonarodzeniowa".

Oprawione było ono tradycyjnymi kolędami i znanymi pastorałkami. Cały koncert pod względem muzycznym uświetnił szkolny chór i uczniowie instrumentaliści. Koncert miał formę charytatywną. Dochód z tej imprezy będzie w całości przeznaczony na doposażenie szkoły w sprzęt multimedialny.

Sabina Drewniak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.