czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 stycznia 2015
  • 29 stycznia 2015
  • wyświetleń: 2333

Nocna zabawa i bieg na orientację

Za nami:

W czwartek 29 stycznia w goczałkowickim Parku Zdrojowego odbędzie się kolejna edycja nocnych biegów na orientację. Bazą imprezy będzie budynek Ludowego Klubu Sportowego przy boisku piłkarskim.

Nocna Orientacja Czechowicka, noc, bieg
fot. www.pawelstolarski.com


Do wyboru będą 2 trasy - jedna z elementami terenowymi, ciut trudniejsza (trudniejsza od familijnej, ale i tak łatwa) i bardzo łatwa, dla osób chcących spróbować swoich sił w nawigowaniu z mapą do biegów na orientację oraz dla rodziców z dziećmi, nawet kilkuletnimi, którym spacerowanie z latarkami pewnie będzie się bardzo podobało.

Nawigacja nie będzie skomplikowana, kompas nie będzie potrzebny, a mapki będą w dużej skali (1:4000) i bardzo szczegółowe. Oprócz budynków i ulic będą również zaznaczone wyróżniające się elementy terenu mogące pomóc w orientacji. Prócz takich obiektów jak ulice i budynki będą zaznaczone również płoty, alejki, ścieżki, wyróżniające się drzewa, kępy krzewów itp.

Nocna Orientacja Czechowicka to cykl czterech imprez na orientację. Dwie odbyły się końcem października i listopada. Ostatnia impreza cyklu odbędą się 27 lutego (czwartek) w centrum Czechowic-Dziedzic.

Głównym organizatorem cyklu jest ZHP Czechowice-Dziedzice przy wsparciu organizacyjnym Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie z Czechowic-Dziedzic, MORiS w Pszczynie, GOSiR w Goczałkowicach-zdroju, Miejskiego Towarzystwa Sportowego Winner oraz grupy biegowej Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronach noc.nadwislanskirp.pl/ oraz na facebooku.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.