czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 stycznia 2015
  • wyświetleń: 1683

PG 3 współpracuje z Gniewinem

Gimnazjum Publiczne nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach nawiązało współpracę z Samorządowym Gimnazjum w Gniewinie. Połączył ich wspólny patron - wybitny chemik i filantrop - Ignacy Łukasiewicz. Delegacja czechowickiego gimnazjum wzięła udział w uroczystości nadania imienia i przekazania sztandaru tej placówce.

Delegacja z PG 3 w Gniewinie - 01.2015 · fot. Publiczne Gimnazjum nr 3


Była to okazja do przekonania się, jak atrakcyjnym miejscem jest, leżąca na Pomorzu, gmina Gniewino. Polska usłyszała o niej podczas EURO 2012, gdyż właśnie tam powstało centrum pobytowe reprezentacji Hiszpanii. Położenie nad Jeziorem Żarnowieckim, bliskość Bałtyku i możliwość obcowania z kulturą kaszubską, czynią to miejsce wyjątkowym. Natomiast otwartość i chęć podejmowania nowych działań przez nauczycieli tamtejszego gimnazjum spowodowała, że z łatwością ustalony został plan współpracy z przedstawicielami "miasta z zapałem".

Młodzież z Gniewina przyjedzie poznać naszą miejscowość, gminę i region i wspólnie z uczniami GP3 realizować interesujące projekty.

Małgorzata Brosz

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.