czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 lutego 2015
  • 8 lutego 2015
  • wyświetleń: 1416

Sportowy Weekend SKrzata

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Ferie to idealny czas na wspólną zabawę i sportowe rozgrywki. W czasie zimowej przerwy CH Stara Kablownia zaprasza wszystkie dzieci na Weekend SKrzata z Krainą Kropka. Najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w zawodach sportowych, zajęciach plastycznych czy wyścigu samochodów WADER.

Weekend SKrzata z Krainą Kropka rozpocznie się 7 lutego i potrwa dwa dni. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, w godzinach 15.00-19.00 na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji i niespodzianek w CH Stara Kablownia.

Podczas weekendowych zabaw każde dziecko znajdzie coś dla siebie. W programie SKrzata znalazły się między innymi: malowanie buzi, zabawy z chustą animacyjną czy kalambury. Młodzi sportowcy będą mieli również okazję sprawdzić się w rozmaitych konkurencjach. Emocji dostarczą dyscypliny takie jak: rzut cebulą, bomba balonowa i slalom z piłką. Podczas imprezy nie zabraknie też zajęć kreatywnych. Dzieci stworzą wyjątkowe walentynkowe serduszka, którymi będą mogły obdarować swoich najbliższych.

- Mój syn uwielbia Weekendy SKrzata. Co miesiąc z niecierpliwością czeka, aż spotka się
z nowymi kolegami i będzie mógł wspólnie z nimi szaleć
- mówi pani Anna, mama 6-letniego Kamila, który jest stałym bywalcem Weekendów Skrzata w CH Stara Kablownia. - Podczas gdy Kamil bierze udział w zabawach i konkursach, ja mogę spokojnie zrobić zakupy - dodaje.

Weekend SKrzata z Krainą Kropka odbędzie się na parterze CH Stara Kablownia przy wejściu głównym, obok ruchomych schodów.

Stara Kablownia

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj