czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 lutego 2015
  • wyświetleń: 2481

Walentynki marzeń w SK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Święto zakochanych to dzień pełen miłości i czułych słów. By uczcić jego wyjątkowość Stara Kablownia przygotowała dla swoich klientów wyjątkowe niespodzianki. Wystarczy zajrzeć 14 lutego do centrum handlowego, aby spędzić randkę marzeń z drugą połówką!

Stara Kablownia


Zima nie daje za wygraną. Mroźna aura nie zagląda jednak do Starej Kablowni, w której w najbliższą sobotę zrobi się naprawdę gorąco! Walentynkowa atmosfera udzieli się wszystkim, którzy odwiedzą centrum handlowe i skorzystają z przygotowanych atrakcji.

Jedną z nich jest wyjazd do hotelu Alpin w Szczyrku, który można wygrać w konkursie. By wziąć udział w zabawie wystarczy 14 lutego zrobić zakupy w dowolnym salonie w Starej Kablowni za min. 50 zł (paragony sumują się). Za okazaniem paragonu będzie można odebrać kupon do Miłosnej Fotobudki, a w niej zrobić ciekawe, śmieszne lub nietypowe zdjęcie. Fotografia będzie świetną pamiątką, a przy odrobinie szczęścia, zakochani spędzą cudowny weekend w Szczyrku.

To nie koniec atrakcji. W Starej Kablowni będzie spacerował szczudlarz z czerwonymi balonami w kształcie serca. Każdy, kto odnajdzie amora ma szansę zdobyć serduszko ukochanej osoby. Walentynkowe zdjęcia będzie można również wykonać w specjalnych sercach na terenie centrum handlowego.

- Amor rozgości się w Starej Kablowni, aby nasi klienci mogli znaleźć coś specjalnego na Walentynki - mówi Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia. - Przygotowaliśmy romantyczne atrakcje i wspaniałą zabawę, aby randka w tym dniu była zapamiętana na długo - dodaje.

Warto także zajrzeć do Restauracji Browar Dziedzice, gdzie na zakochanych czeka specjalne menu. Kolacja będzie wyjątkowa! Świetna zabawa czeka na wszystkich w Klubie ChaCharnia. Gościem specjalnym na zakończenie walentynkowego wieczoru będzie Mrozu!

W Dzień Świętego Walentego Stara Kablownia zaprezentuje się też w stylu eko. Podczas Ekowalentynek w centralnym punkcie Starej Kablowni będą zbierane zużyte baterie. Siedem baterii będzie można wymienić na lizak w kształcie serca. W słodki sposób można pomóc w tym dniu także naturze!

Stara Kablownia

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj