czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 października 2005
  • wyświetleń: 1687

Fotografie Mai

Zambia, Krym i Rumunia - zakątki te odwiedziła Maja Gruszka z Czechowic-Dziedzic, która kocha podróże. Już za kilka dni ze swoim chłopakiem wyjeżdża do Irlandii. Ze śmiechem mówi, że kupiła bilet tylko w jedną stronę. W Polsce zostawia rodziców i siostrę Agatę, a także piękne fotografie, które do końca października można oglądać w galerii "Ex Libris" Miejskiej Biblioteki Publicznej.

- Ciągle mnie gdzieś gna. Trudno mi usiedzieć na miejscu - opowiada Maja. Z podróży przywozi zdjęcia. Nie wysyła ich na konkursy, nie dba również o sławę. Kocha to co robi, sprawia jej to dużą satysfakcje. - To jest taki moment, który trudno opisać, jakieś światło, mgnienie powieki - wtedy chwytam za aparat i ten ulotny fragment rzeczywistości już jest na papierze. Pierwsze zdjęcie zrobiła, gdy miała 6 lat. Swoją fotograficzną pasję przejęła po ojcu, którego zdjęcia wypełniają cały strych.

Więcej, czytaj w papierowym wydaniu Echa.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.