czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 16 lutego 2015
  • wyświetleń: 9022

Metamorfozy w Naturhouse - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj

Artykuł sponsorowany:

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Czechowicach-Dziedzicach w styczniu obchodziło swoje 2 urodziny. W ciągu dwóch lat obecności Naturhouse w Czechowicach - nasze miasto straciło już w sumie 5366 kg. Gratulujemy wyniku! 5366 kg to imponująca suma!

W ciągu tych dwóch lat podejście do diety wśród mieszkańców Czechowic bardzo się zmieniło. Naturhouse jako lider w odchudzaniu zarówno w Polsce jak i na świecie może pochwalić się imponującymi wynikami, jakie uzyskują nasi pacjenci.

Pani Sylwia jest mamą 4 dzieci. Dzięki jednej z córek zdecydowała się podjąć kuracje odchudzającą w Centrum Naturhouse w Czechowicach-Dziedzicach. Pani Sylwia rozpoczęła wizyty u dietetyka Naturhouse pod koniec stycznia 2014 roku z wagą 89,8 kg a zakończyła kurację we wrześniu z wagą 63 kg. W ciągu 9 miesięcy Pani Sylwia schudła 26,8 kg i z powodzeniem utrzymuje wagę.

naturhouse
Pani Sylwia przed i po kuracji w Naturhouse Czechowice-Dziedzice


Sama o diecie mówi - na samym początku było trochę trudno lecz szybko przyzwyczaiłam się do zaleceń dietetycznych i od tej pory nie mam z tym problemu. Dieta jest łatwa, szybka i przyjemna a przede wszystkim urozmaicona. Nie jest tak źle, jak mogłoby nam się wydawać.

Pan Andrzej ma 58 lat i pracuje fizycznie. Do Centrum Dietetycznego Naturhouse zgłosił się w kwietniu 2014, kurację zakończył w październiku 2014. W przeciągu 7 miesięcy Panu Andrzejowi udało się schudnąć 33kg!

naturhouse
Pan Andrzej przed i po kuracji w Naturhouse Czechowice-Dziedzice


Na pytanie co zyskał Pan dzięki diecie, bohater naszej metamorfozy odpowiada - dzięki diecie zyskałem lepsze samopoczucie, mam więcej energii do wykonywania codziennych czynności, poza tym nie muszę zażywać tak dużej ilości tabletek, gdyż moje ciśnienie krwi się wyrównało i poziom cholesterolu jest już w normie.

Ostatnia nasza bohaterka Pani Dorota jest zajętą mamą 2 dzieci. Zgłosiła się do dietetyka w październiku z wagą 90kg. W chwili obecnej nadal odchudza się z Naturhouse a waga wynosi 72 kg i dalej chudnie. Do tej pory zrzuciła 18 kilogramów.

naturhoue
Pani Dorota przed i po kuracji w Naturhouse Czechowice-Dziedzice


Zapytana o walory diety prowadzonej przez Centrum Naturhouse odpowiada - przed dietą odczuwałam głód i podjadałam słodkie przekąski. Będąc na diecie pani dietetyk Paulina wyjaśniła mi, jak ważną rolę w żywieniu pełni błonnik pokarmowy i regularność posiłków. Teraz jem pełnoziarniste produkty zbożowe takie jak żytnie pieczywo i Fibroki granulki- błonnik pokarmowy nie czuję się głodna a dzięki temu nie podjadam.

Bohaterowie metamorfoz z Naturhouse udowadniają, że pomimo pracy, zmęczenia, wielu obowiązków domowych i dzieci można z powodzeniem zadbać o zdrowie i figurę. Wystarczy jedynie wybrać się do naszego Centrum a dietetyk Naturhouse uszyje dietę na miarę naszych potrzeb. Układając menu dietetyk pamięta o tym, aby było ono smaczne, urozmaicone, bogate w witaminy i składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Czas na właściwy sposób odżywiania ma każdy!

Naturhouse Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj