czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 lutego 2015
  • wyświetleń: 1760

Eko-Walentynki w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Święto zakochanych to dzień pełen miłości i czułych słów. W tym roku był szczególny dzięki atrakcjom zorganizowanym w CH Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach. Każdy kto odwiedził 14 lutego centrum handlowe mógł spędzić randkę marzeń z drugą połówką!

Sukces Eko-Walentynek w Starej Kablowni - 14.02.2015


Walentynkowa atmosfera udzieliła się wszystkim, którzy zajrzeli do Starej Kablowni i skorzystali z przygotowanych atrakcji. Jedną z nich był wyjazd do hotelu Alpin w Szczyrku, który można było wygrać w konkursie. Miłosna Fotobudka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem! Wśród kolorowych gadżetów i rekwizytów, zarówno zakochani jak i całe rodziny stroili zabawne miny do obiektywu aparatu. Najbardziej pomysłowe zdjęcia zostały nagrodzone.

To nie koniec atrakcji. Walentynkowe zdjęcia można było również wykonać w specjalnych sercach na terenie centrum handlowego. - Amor rozgościł się w Starej Kablowni, aby nasi klienci mogli znaleźć coś specjalnego na Walentynki - mówi Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia. - W naszym centrum otworzyła się również kwiaciarnia Eustoma, w której można było zakupić piękne kwiaty i upominki cieszące oko każdej kobiety - dodaje.

W Dzień Świętego Walentego Stara Kablownia zaprezentowała się w stylu eko. Podczas Eko-Walentynek w centralnym punkcie Starej Kablowni zorganizowana została zbiórka zużytych baterii. Siedem baterii można było wymienić na lizak w kształcie serca. Rozdano aż 540 słodkości! Zbiórkę przeprowadziły wolontariuszki, uczennice z Gimnazjum nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj